Bahco

Pílové pásy

Švédska spoločnosť Bahco je jednou z najstarších a najznámejších svetových značiek náradia. Od roku 1886 spoločnosť dodáva na trh profi náradie pre celý rad priemyslu preslávené kvalitou a výkonnosťou za primerané ceny.

Firma Cuttimex s.r.o. Vám ponúka kompletný sortiment produktov od výrobcu Bahco. V prípade akýchkoľvek otázok k produktom, alebo pre vyžiadanie bezplatnej cenovej ponuky nás možete kontaktovať.


Univerzálne pásy

3857 Univerzálny pás EASY CUT

Nová generácia pílových pásov, spĺňajúcich požiadavky všestranne orientovaných zákazníkov. Nový, patentovaný tvar zubov, vhodných na pílenie najrôznejších veľkostí a druhov materiálu iba jedným pílovým pásom. Pás dosahuje dvojnásobne dlhšiu živitnosť v porovnaní so štandardnými typmi pásov.

Pílové pásy Easy-Cut prerežú takmer všetko bez výmeny pásu!


3851 Pre vyrezávacie a malé stroje

Na pílenie rôznych typov materiálov od hliníka až po nehrdzavejúce ocele. Pevné zuby sú zárukou maximálneho rezného výkonu.


Pílové pásy z bimetalu

3851 SANDFLEX COBRA

Na pílenie rôznych druhov materiálov od hliníka až po nehrdzavejúce ocele. Pevné zuby sú zárukou maximálneho rezného výkonu. Tvar zubov je vhodný pre rôzne aplikácie.


3851 SANDFLEX COBRA PSG

Na pílenie najrôznejších druhov materiálu v priemysle, najmä legovaných a nehrdzavejúcich ocelí. S presne brúsenými zubami s rovnakou výškou. Presne rozvedené zuby sú zárukou hladkého rezu.


3854 SANDFLEX KING COBRA PHG

Určené na pílenie tvrdších materiálov. S presne brúsenými zubami s rovnakou výškou. Na účinné pílenie veľkých, ťažko píliteľných obrobkov. Špeciálny tvar zubov v kombinácii s ostrými hranami umožňuje rýchle vnikanie do materiálu. Zuby z rýchloreznej ocele (HSS) odolávajú vysokým teplotám a opotrebovaniu.


3854 SANDFLEX KING COBRA PQ

Veľký pozitívny uhol čela umožňuje ľahké vnikanie do tvrdých materiálov. Uhol klinu 48° je zárukou pevných zubov. Tvar zubov zlepšuje rezný výkon pri pílení špeciálnych kalených zliatín. Striedanie rôzne rozvedených zubov umožňuje pílenie pri nižšom tlaku a predlžuje životnosť pásu.


Pílové pásy so zubami z tvrdého kovu

3868 CARBIDE TRIPLE SET "XTRA" TSX

Na účinné pílenie húževnatých a abrazívnych materiálov. Vhodné najmä na pílenie materiálov ako nehrdzavejúce ocele, zliatiny titánu a abrazívne nástrojové ocele. Tvar zubov s tromi rôznymi rozvedeniami a dostatočná vôľa v štrbine rezu zabraňujú vylomeniu zubov.


3866 Pílové pásy s tvrdokovovou drťou

Multi Grit: Pílový pás so zrnom z tvrdého kovu rôznej zrnitosti na pílenie húževnatých a abrazívnych materiálov. Štyri rôzne hrúbky zrna. Dodávajú sa s drážkami alebo s celistvou reznou hranou. Dostupné v štandardných výškach a veľkostiach. Možnosť otočenia predlžuje životnosť pásu o 25%. Bez zubov - bez rizika zanášania alebo zaseknutia. Na pílenie keramiky, pneumatík, grafitu, sklolaminátu, káblov, kalenej ocele, superzliatín a liatiny.


3853 SANDFLEX TOP FABRICATOR

Na pílenie konštrukčných ocelí, rúr a profilov vo zväzkoch alebo jednotlivo. Nový tvar zubov s veľkými medzerami. Presne rozvedené zuby pre hladký povrch rezu.


Pílenie odliatkov

3851 SANDFLEX COBRA

Na pílenie neželezných a abrazívnych materiálov.


3869 CARBIDE TRIPLE SET

Na pílenie neželezných a abrazívnych materiálov. Perfektný pílový pás na pílenie hliníkových brán a zárubní, horčíka, zirkónu, plastov a iných abrazívnych materiálov. Špeciálny tvar pre používanie v zlievárňach, rýchle rezy a ľahký posuv.